Březen ve třídě ZŠS III

BŘEZEN je první jarní měsíc, proto jsme se na něj všichni těšili. Hezky jsme se učili, výtvarně jsme tvořili i cvičili. Proběhl jeden třídní projekt – k „MDŽ“, to je k Mezinárodnímu dni žen. Také jsme se podíleli na školní výzdobě, když jsme na velký namalovaný strom na chodbě otiskovali místo listů svoje ruce. A potom přišla nečekaná zpráva o zavření škol kvůli pandemii koronaviru. Proto jsme již ve středu 11. března do škol nenastoupili. Od té doby se učíme doma se svými rodiči, kteří si chodí do školy pro úkoly. Snad tento stav nebude trvat dlouho a my se zase uvidíme ve školních lavicích.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková